Możliwości aplikatora Lyapko

 Aplikatory LYAPKO – to maty, pasy, oraz wałki, wykonane z gumy medycznej z umieszczonymi na niej igłami wykonanymi z pięciu różnych metali; żelaza, miedzi, niklu cynku i srebra. Rozstaw igieł i ich ostrość jest tak dobrana, aby nie zachodziło niebezpieczeństwo przerwania ciągłości skóry. 

Aplikatory przeznaczone są do aplikacji na różne miejsca na ciele (przede wszystkim na plecy). Wysoka efektywność lecznicza osiągana jest w wyniku powstającego w skórze, na ostrzach i miedzy igłami prądu galwanicznego, a rezultacie tej podwyższonej selektywnej mikroelektroforezie metali, przenikania ich cząsteczek do wnętrza organizmu.

Możliwości aplikatora LYAPKO:

 1. zwiększa zdolność do pracy i aktywność życiową, normalizuje sen i przemianę materii, poprawia nastrój;
 2. pomaga w leczeniu i profilaktyce zachorowań na schorzenia przewodu pokarmowego, układu sercowo-naczyniowego, oddechowego i systemu nerwowego;
 3. usuwa zaburzenia seksualne i doprowadza do normalizacji funkcji płciowych u mężczyzn i kobiet; przy leczeniu chorób ginekologicznych sprzyja usuwaniu ognisk zapalnych i zaburzeń cyklu menstrualnego;
 4. skraca okres całkowitego powrotu do zdrowia po urazach czaszkowo-mózgowych, złamaniach, operacjach, udarach;
 5. usuwa bóle kręgosłupa, stawów, mięśni i bóle głowy;
 6. sprzyja normalizacji równowagi hormonalnej, procesów metabolicznych w przypadku schorzeń endokrynologicznych (otyli tracą na wadze, a chudzi uzyskują niezbędne kilogramy);
 7. zwiększa 2-3-krotnie efektywność takich metod, jak masaż, akupunktura uszu i terapia klasyczna, terapia manualna i laseroterapia, rezonans magnetyczny (przy jednoczesnym lub wcześniejszym zastosowaniu);
 8. pomaga pozbyć się nałogów (alkoholizm, palenie papierosów);
 9. pozwala skrócić okres przyjmowania lekarstw, a w przypadkach chronicznych nawet prowadzi do ich odstawienia.

Aplikatory mogą być stosowane w instytucjach leczniczych, w sanatoriach,gabinetach masażu, salonach kosmetycznych, jak również w warunkach domowych.

W świecie nie ma analogicznych produktów do aplikatorów LYAPKO, ponieważ nie mają sobie równych pod względem wielokierunkowości i siły oddziaływania, efektywności i skuteczności, swej prostoty i niezawodności w stosowaniu. 

Aplikator mobilizuje wewnętrzne możliwości organizmu. Stymuluje wypracowywanie naturalnych substancji leczniczych, które jest w stanie wytworzyć sam organizm w niezbędnych dawkach fizjologicznych, kompensuje niewystarczającą aktywność ruchową.

Aplikatory-pasy

Wyzdrowienie w ruchu – podwójny efekt!

Jesteście bardzo zajęci i nie macie czasu na stosowanie aplikatora? Nie możecie się oderwać od ulubionego programu telewizyjnego lub od komputera? Chcecie stosować aplikator, ale nie macie czasu leżeć na nim? Aplikator-pas rozwiąże te problemy.

Teraz procedura powierzchniowej terapii igłowej stała się jeszcze prostsza, wygodna dla pacjentów i szeroko dostępna. Dzięki niezawodnym zamocowaniom aplikator-pas umieszcza się bezpośrednio na bolącym obszarze, na miejscu promieniowania bólu lub na miejscu projekcji chorego narządu czy też w strefie rozmieszczenia punktów aktywnych biologicznie i południków.

Umocowania zapewniają równomierne przyleganie aplikatora do powierzchni ciała umożliwiając jednoczesne poruszanie się i wykonywanie dowolnych czynności. Aplikator można umocować samodzielnie bez pomocy osób trzecich w sposób prosty i szybki na dowolnych odcinkach tułowia, kończyn, stawów. 

Długość pasków mocujących jest regulowana.

Czas trwania seansu terapeutycznego zależny jest od żądanego efetku. I tak:

 • efekt krzepiący (tonizujący) – od 7 do 10 minut;
 • efekt uspokajający – od 20 minut do 2 godzin;
 • zlikwidowanie ostrego bólu – od 10 do 15 minut;
 • pomoc w schorzeniach chronicznych – od 30 minut do 2 godzin.

Masażery „Faraon”

Produkowane przez firmę LYAPKO masażery „Faraon” i „Faraon M” wykonane są z ekologicznie czystego polimeru, stosowanego w medycynie. Masażerów można stosować w przypadku wszystkich grup wiekowych. Produkt nie wymaga specjalnych umiejętności a do umiejętnego stosowania wystarczy zapoznanie się z dołączoną instrukcją.

Masażery „Faraon” i „Faraon M” są uniwersalnymi przyborami leczniczymi. Pomagają zmniejszyć ból w przypadku osteochondrozy, zapalenia korzeni nerwów rdzeniowych, migreny, skurczu i bólu mięśni, polepszają krążenie krwi, przepływ limfy, tonizują skórę.

Masażer szybko usuwa zmęczenie i stres, poprawia nastrój. Za pomocą masażera „Faraon” można wykonywać masaż klasyczny, punktowy i antycellulitowy. Masażery te pozwalają wykonywać następujące procedury masujące: głaskanie, rozcieranie, powierzchniowe i głębokie rozgrzewanie mięśni, ruchy wibracyjne.

Masażery „Faraon” i „Faraon M” zalecane są do stosowania w warunkach domowych, w centrach masażu i terapii manualnej, w ośrodkach rehabilitacyjnych, gabinetach gimnastyki leczniczej i fitness oraz w innych instytucjach leczniczych.

UWAGA: W odróżnieniu od innych aparatów do masażu, masażer „Faraon” działa skuteczniej. Przy pomocy czterech płaszczyzn z różnymi promieniami krzywizn roboczych wypustek, można wykonywać cztery rodzaje masażu ogólnego i segmentowego, oraz pięć rodzajów masażu punktowego.

Naprzemienne wykorzystywanie każdej ze stron masażera daje różne odczucia, co zapewnia uniwersalność zastosowania, a mianowicie: możliwość doboru właściwości do każdego wieku, wagi ciała, progu wrażliwości w związku z konkretnym problemem. Właściwości tych nie posiadają inne dostępne na rynku masażery. Masażer „Faraon” pozytywnie wpływa na stan energetyczny człowieka, co poprawia system immunologiczny, a to z kolei stabilizuje ogólny stan człowieka. W procesie masażu i po nim tkanki generują zdrowe drgania o wysokiej częstotliwości, które poprawiają negatywne i słabe drgania uszkodzonych tkanek, zmuszając je do wibracji w zdrowym rytmie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *