APARAT ORON 60 (MAKIJAŻ PRMANENTNY I MIKROPIGMENTACJA WŁOSÓW)

Najbardziej zaawansowany aparat do makijażu permanentnego i mikropigmetnacji na świecie. Rewolucyjna technologia umożliwia wykonanie jeszcze bardziej precyzyjnych linii. 

 APARAT ORON 60 (MAKIJAŻ PRMANENTNY I MIKROPIGMENTACJA WŁOSÓW)

 ORON 60 jeszcze bardziej  skraca czas wykonywania zabiegu  i pozwala uzyskać mistrzowskie efekty makijażu i mikropigmentacji włosów na głowie. 

Nowy aparat oznacza nowe możliwości i doskonałe efekty. Subtelna, delikatna kreska, pełne wypełnienie, efekt kreski piórka, ale też i mocne linie – z Oron 60 wszystko staje się możliwe!

Perfekcyjne parametry:

Zawrotne obroty głowicy, różnorodność kartridży wysokiej jakości pozwolą Ci uzyskać doskonałe i wyjątkowe rezultaty:

  • częstotliwość nakłuć na sekundę: 100-240 
  • obroty na minutę:  1000 RPM -  4000 RPM

Aparat  dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Specjalne i unikalne głowice zostały zaprojektowane i przetestowane przez mistrza Moshe Alul.

Urządzenie jest dostarczane z jedną głowicą (srebrną), natomiast posiada  dwa  wloty, co umożliwia  stosowanie dodatkowej głowicy (czarnej). Głowica posiada swój stojak.

Wloty do głowic charakteryzują się różnymi parametrami:

Wlot A – regularny  

Wlot B – został opracowany  dla osób, które posiadają „lekką” rękę oraz dla uzyskania delikatniejszych, miękkich kresek eyelinera, konturu ust czy  brwi.

Wlot B charakteryzuje się mniejszą mocą. Przy stosowaniu prędkości od 100 do 160 moc tylko delikatnie wzrasta. Umożliwia to wykonanie  miękkich i delikatnych ruchów i stworzenie wyjątkowo dopracowanych linii. W ten sposób z łatwością  tkreujemy efekt kreski finezyjnej, nazywanej przez Moshe Alul – efektem piórka.

Natomiast praca na prędkościach od 170 do 240 powoduje zwiększenie mocy dla uzyskania mocniejszych linii oraz także do stosowania kartridża HFS.

 APARAT ORON 60 (MAKIJAŻ PRMANENTNY I MIKROPIGMENTACJA WŁOSÓW)

Innowacyjny design

Nowoczesna obudowa w kolorze srebrnym jest wykonana z materiałów wysokiej jakości.

Efektowne podświetlenie  LED  przyciągną oko konesera.

Oron 60 posiada 3.5″ ekran ciekłokrystaliczny, na którym jest wyświetlane intuicyjne menu w 7 językach, w sposób zapewniający łatwość użytkowania.

Najnowocześniejsza technologia, szerokie spektrum  tworzenia wyjątkowych makijaży, łatwość użytkowania – Oron 60 po prostu the best in the world!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *